logo

Čemu se u nás můžete ve svém volnu věnovat?

ZAHRÁT SI ZÁBAVNÝ GOLF

Náš golf je tu pro vás po celou letní sezónu. Jedná se o hru Fantasy golf, která je celá koncipována jako dobrodružná výprava kolem světa. Golf si může zahrát opravdu každý, bez ohledu na věk nebo zkušenosti v tomto sportu.

GOLF ZDE

PODÍVAT SE NA NAŠE ZVÍŘÁTKA

V našem zábavném parku naleznete spoustu exotických zvířat a rostlin. Mezi nejpopulárnější exempláře patří např. tygr bílý, opičky malpa, klokánci, surikaty, papoušci a mnoho dalších. Budete se procházet v prostředí vzrostlých tichomořských palem nebo asijských bambusů.

NAŠE ZVÍŘÁTKA ZDE

NAVŠTÍVIT PALÍRNU U RYTÍŘE

V gotickém sklepení je každý den od 16.00 otevřen bar - Palírna U Rytíře, kde se můžete pobavit do pozdních nočních hodin. Zahrát si s přáteli fotbálek, šipky a v letních měsících na zahradě stolní tenis a petanque. Sledujte náš facebook a vyberte si akci, které se chcete zúčastnit.

FACEBOOK PALÍRNA U RYTÍŘE ZDE

POSEDĚT U DOBRÉHO JÍDLA A PITÍ

Navštivte některou z našich restaurací a ochutnejte naše speciality. Můžete také posedět u sklenky dobrého vína nebo si dát pivo z místního Knížecího pivovaru.

KNÍŽECÍ PIVOVAR ZDE

Nebo ještě více...

RELAXOVAT V SAUNĚ

Odpočiňte si v našem wellnessu a vyberte si finskou nebo parní saunu. Sauny jsou umístěny ve zcela unikátním prostředí umělých skal a noční oblohy. K navození klidu a pohody Vám bude hrát relaxační hudba.

VYZKOUŠET ZÁŽITKOVÉ SPRCHY

V našem wellnessu Vám můžeme nabídnout zážitkové sprchy ve stylu OCEAN nebo JUNGLE. Stačí zajít do umělé skály a aktivovat sprchy tlačítkem. Program uvolní vůně, aktivuje různé typy pohyblivých trysek a spustí audio zvuky. Jedná se o unikátní službu, kterou jinde nenaleznete!

POUŽÍT TERAPII GARRA RUFA

V našem wellness máte možnost využít léčivou proceduru Garra Rufa. Ponořte svá chodidla do nádrže pod vodopádem a nechte rybičky dělat svojí práci.

Zacvičit si ve fittness

Pro ty, kteří mají rádi aktivní odpočinek, doporučujeme navštívit naší fitness tělocvičnu. Můžete si zde vybrat z řady posilovacích strojů a nářadí.